Pasūtījumu pieņemšana un konsultācijas(+371) 26327144

Viss kas vajadzīgs veiksmīgai tirdzniecībai

Misija

L atvija. Rītdiena. Pilsēta. Augstceltnes, biznesa centri un veikalu skatlogi, kas aprīkoti ar spilgtām un saistošām gaismas reklāmām. Māju pagalmi un parki ir apgādāti ar velosipēdu novietnēm. Bērnudārzu teritorijās ir paši modernākie un drošākie rotaļu laukumi, bet pie skolām – plaši, ērti ielu vingrošanas un sporta kompleksi, kuros droši un aizrautīgi var nodoties basketbola, futbola un citām komandu spēlēm. Parkos un blakus gājēju celiņiem ir uzstādīti izturīgi, eleganti metāla soliņi. Pie ieejām iestādēs, veikalos, kafejnīcās atrodas speciālas uzbrauktuves bērnu ratiņiem un invalīdu riteņkrēsliem. Veikali sagaida pircējus, aprīkoti ar modernām, parocīgām plauktu un stendu sistēmām. Informācija par piedāvātajām precēm tiek pasniegta eleganti un saprotami, pateicoties pārdomātām un pamanāmām reklāmas displeju un akciju izvietojumu konstrukcijām. Privātās mājas rotā lieliski metāla žogi, gaumīgi vārti un balkoni. Latvijas iedzīvotāji ir mierīgi, apmierināti un priecīgi. Viņi jūtas droši un komfortabli, dzīvojot sakārtotā un modernā vidē. Tā ir rītdiena, kas sākas jau šodien. LINEALL GROUP.

Vērtība

K ādas ir cenas? Vai lētāk nevar? Jā, var lētāk. Var arī dārgāk.

LINEALL GROUP rada vērtību. Viss, kas palīdz labāk justies, vieglāk orientēties sadzīvē, ērtāk iekļauties pilsētvidē, viss, ka ļauj dzīvot drošāk un stabilāk – tas viss ir liela vērtība katram mūsdienu cilvēkam. Serviss un komforts – tās ir vērtība. Un laiks ir vērtība. Katra diena, kas tiek pavadīta pozitīvā gaisotnē, ir vērtība.

LINEALL GROUP rada paliekošas vērtības. Mūsu ražotā produkcija ir izgatavota pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs visu laiku augam, pilnveidojamies un meklējam arvien labākus risinājumus. Mūsu servisa pakalpojumus nodrošina labākie nozares speciālisti. Par cenām runājot, varam apgalvot, ka esam ļoti draudzīgi, izdevīgi un elastīgi sadarbības partneri. Mēs nestrādājam par velti, taču mūsu cenu politika ir viena no labākajām Latvijas tirgū. Mēs saviem klientiem varam nodrošināt plašu pakalpojumu klāstu, tātad mēs varam tiem piedāvāt arī saistošus nosacījumus.

Ar mums var sarunāties, ar mums var vienoties.

Meistardarbnīca

A r katru dienu arvien vairāk un un arvien labāk.

Mūsu ražotā produkcija ir uzstādīta praktiski visos vadošajos tirdzniecības tīklos - gan pārtikas, gan saimniecības veikalos. Tagad arī daudzos apģērbu veikalos un atvērtā tipa tirdzniecības vietās. Kompānijas izgatavotie stendi, plaukti, āķi, grozi, akciju displeji, reklāmas materiāli un citi izstrādājumi nodrošina teicamu preču izvietojumu un pārdošanu.

Plašā sortimenta materiāli tirdzniecības veicināšanai nodrošina labu servisa atbalstu veikalos. Uzņēmuma konstruētās plauktu sistēmas garantē stabilu un ērtu preču izvietojumu noliktavās. Mēs sekmīgi strādājam ar dažādiem partneriem Latvijā un citās valstīs (Zviedrija, Somija, Norvēģija, Horvātija, Lietuva, Igaunija, Dānija...)

Mēs rūpējamies par pilsētnieku ērtībām, piedaloties valsts un pašvaldības organizētajos projektos.
“LINEALL GROUP” vienlīdz veiksmīgi un profesionāli strādā gan ar lieliem projektiem, gan ar individuāliem pasūtījumiem – sākot ar veikalu un ražošanas telpu aprīkojumu un beidzot ar privātā sektora apkalpošanu.

Mēs palīdzēsim īstenot Jūsu projektus un attīstīt Jūsu biznesu.

Esat laipni aicināti uz sekmīgu un profesionālu sadarbību!

Mūsu sadarbības partneri

Telefons

(+371) 26327144

Adrese

Kurzemes prospekts 3G, Rīga, LV-1067

E-pasts

lineall@lineallgroup.lv

Sekojiet mums